Masters Nike Junior Tour 2013 do 12-ti let vyhráli Forejtek a Najmanová

napsal houba 25.09.2013

V Prostějově dnes skončilo Masters okruhu Nike Junior Tour do 12-ti let. Vítězství a postup na mezinárodní Masters si odváží Jonáš Forejtek (2001, I.ČLTK Praha) a Tereza Najmanová (2001, TK AGROFERT Prostějov). Forejtek ve finále porazil Andrewa Paulsona 6:0 6:0, Najmanová zdolala Siskovou 7:6(4) 6:2. Chlapci. Dívky.

Tereza Najmanová

Jonáš Forejtek splnil roli jedničky turnaje na výbornou, během čtyř utkání ztratil pouze pět gemů, ve finále dvou nejvýše nasazených nadělil Paulsonovi dva nepopulární kanáry. Do semifinále došli Erik Najman a Jakub Beran.

V semifinále dívek byly k vidění dvojice Sisková – Nikolovová a Mlezivová – Najmanová. Jednička Sisková po boji zdolala vítězku tří turnajů „A“ Vanesu Nikolovovu 7:5 7:6(0) a pozdější vítězka si poradila se štvanickou Karolínou Mlezivovou 7:5 6:2.